Vaikų dantų gydymas

Mūsų klinikoje rūpinamasi ne tik tėveliais, bet ypatingas dėmesys yra skiriamas ir jų atžaloms. Nuo pačios kūdikystės yra susiduriama su dantukų priežiūros sunkumais, kuomet vaikučiams išdygsta pirmieji dantukai. Dažnai vaikai bijo odontologinių procedūrų, todėl svarbu, kad tėveliai patys dalyvautų paruošiant vaiką apsilankyti pas odontologą. Derėtų iš anksto vaikams papasakoti, kodėl norite juos nuvesti patikrinti dantukus, paaiškinti, kodėl svarbu išsaugoti sveikus ir tvirtus dantis. Geriausia, jeigu pirmasis vizitas būtų be streso, skirtas tik susipažinti.

Reikia nepamiršti, kad dantų ėduonis kankina ne tik suaugusius. Dantų ėduonis (kariesas) – viena iš didžiausių dantukų ligų, kuri išsivysto dėl netinkamos burnos priežiūros, todėl dantis valyti reikia pratinti nuo mažumės. Dažnai burnos higiena yra netinkama, todėl mūsų klinikoje yra mokoma taisyklingos dantų priežiūros. Jeigu nesuskubta laiku pasirūpinti vaikų dantukais ir yra pastebėtas pieninių dantukų kariesas, kuris sukelia skausmą, ir susidariusi infekcija gali išplisti galvos srityje, mūsų profesionalūs odontologai naujausiomis technologijomis padės be skausmo išspręsti šią bėdą.

Vaikui vystantis ima dygti ir nuolatiniai krūminiai dantys, kurių priežiūra taip pat svarbi. Neretai suaugusieji skundžiasi krūminių dantų jautrumu, kurio priežastis – nepastebėtos karieso problemos vaikystėje, todėl mūsų klinikoje yra siūlomi silantai. Silantai – tai hermetizuojančios medžiagos, kuriomis padengiamos gilios dantų vagelės. Jose kaupiasi bakterijos, kurios ir sukelia ėduonį. Bet sukietėjęs silantas sudaro danties apsaugą, o sudėtyje esantis fluoras stiprina emalį. Procedūra trunka vos keletą akimirkų, be skausmo, tad mažieji pacientai nespės suirzti ir pavargti.